ПОГИНУО МОТОЦИКЛИСТА КОД БОРА: Тешка саобраћајна несрећа, језив судар аутомобила и двоточкаша
МОТОЦИКЛИСТА Н. М. (43) погинуо је у саобраћајној незгоди, која се догодила код Бора, када је у његов мотоцикл ударио аутомобил којим је управљао Н. Ј. (75), а који се укључивао са споредног пута.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Како се незванично сазнаје, саобраћајна несрећа догодила се јутрос око 7 сати на путу Брестовац ка Сувој Реци.
- Сумња се да се аутомобил марке "дачија" са споредног пута укључивао на пут који има право првенства пролаза. У том тренутку наишао је мотоцикл "јамаха" у који је он ударио. Од силине ударца возач је пао са двоточкаша и том приликом задобио повреде услед којих је убрзо преминуо - рекао је извор упознат са случајем.
На месту где се трагедија догодила полиција је обавила увиђај којим ће бити утврђено шта се тачно догодило.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)