ГУСТ ЦРНИ ДИМ НАДВИО СЕ НАД НОВИМ САДОМ: Грађани први упозорили на опасност (ФОТО)
ГУСТ дим шири се изнад Новог Сада, а за сада није познато шта гори.
Фото: Новости
За пожар јављају Новосађани са сремске стране града који су приметили како се црни дим уздиже изнад бачке стране.
(Телеграф)
Препоручујемо
ПОЖАР КОД БИЛЕЋЕ: Ватрогасци успешно угасили пожар
10. 08. 2024. у 14:02 >> 15:50
АМАЗОН ПОНОВО ГОРИ: Пожари у Бразилу најгори у последњих 20 година (ФОТО)
09. 08. 2024. у 16:39
ЗАВРШЕН СУДБОНОСНИ САСТАНАК ОКО ГРЕНЛАНДА! Померен из Беле куће, трајао 50 минута, а о једној фотографији сви говоре (ФОТО)
ЗВАНИЧНИ састанак на високом нивоу око Гренланда, на којем су учествовали амерички потпредседник Џеј Ди Венс, амерички државни секретар Марко Рубио и министри спољних послова Данске и Гренланда, Ларс Локе Расмусен и Вивијан Моцфелт, завршен је након 50 минута.
14. 01. 2026. у 18:36
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
ШТА УРАДИТИ СА СТАРОМ ИКОНОМ КАД КУПИТЕ НОВУ: Теолог дао одговор - једно нипоште НЕ би требало чинити
У ДОМОВИМА православних верника икона заузима посебно место, не само као украс већ као светиња. Зато се често поставља питање шта учинити са старом иконом када набавимо нову и како се према њој односити на достојанствен начин?
15. 01. 2026. у 07:43
Коментари (0)