УЖАС У АЛЕКСИНЦУ: Свиња изуједала жену, повредила јој око, поломила пршљен и ребро
ЖЕНА Р. С. (67) из Алексинца тешко је повређена када ју је у недељу изуједала свиња.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Жени је прва помоћ указана у Алексинцу, након чега је пребачена у Универзитетски клинички центар у Нишу због бројних повреда.
У Нишу су јој констатоване озбиљне повреде које јој је нанела свиња по целом телу.
- Пацијенткиња је довезена у Ургентни центар УКЦ Ниш због озбиљних повреда услед, како је наведено, уједа свиње. Примарно је обрађена повреда ока. Поред уједних рана у пределу лица, главе, руке, ноге, грудног коша, пацијенткиња има и прелом једног пршљена и једног ребра, прелом шаке и суспектну фрактуру костију - речено је у УКЦ Ниш.
Повређена жена је задржана у УКЦ Ниш у току ноћи, да би је ујутру додатно прегледао очни лекар.
(Блиц)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)