ПОГИНУЛА ЖЕНА: Тешка саобраћајна несрећа код Параћина
ЖЕНСКА особа погинула је у саобраћајној несрећи која се догодила око 13.50 сати на путу Параћин-Зајечар, код места Извор.
Фото: Д. Голл
До несреће је дошло када се комби, којим је управљала Златица О., сударио са камионом, којим је управљао Зоран М.
Златица је погинула на лицу места, услед задобијених повреда, док је Н. Н. сувозач из њеног возила задобио повреде чији степен засад није утврђен.
Полиција је упућена на лице места и обавиће увиђај.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ОСТАЛА САМО СЛИКА: Језив призор из куће након погибије мајке и ћерке
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)