ТЕШКА НЕСРЕЋА НА БАНОВОМ БРДУ: Предњи део аутомобила уништен, стварају се велике гужве у овом делу града (ВИДЕО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

10. 04. 2024. у 18:24

ТЕЖАК судар догодио се на Бановом брду, близу једног познатог тржног центра, стање учесника још увек није познато, а на снимку који кружи мрежама види се да је штета једног од учесника велика.

ТЕШКА НЕСРЕЋА НА БАНОВОМ БРДУ: Предњи део аутомобила уништен, стварају се велике гужве у овом делу града (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Гужва почиње од Београдског сајма, напомињу очевици.

На Инстаграму кружи снимак, на коме се види судар два аутомобила.

Аутомобил марке "Рено" ударио је у банкину, а од силине ударца предњи део аута је потпуно уништен. Други ауто који је на снимку, а за који се сумња да је учесник саобраћајке јесте плави ауто који је паркиран неколико метара од "Реноа".

Ствара се велика гужва, те тако возачи морају бити опрезни.

Детаљи судара биће познати након увиђаја.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Босна у шоку: Ево шта је Србин натерао чувеног Босанца да уради за Васкрс (ВИДЕО)