ЧЕТИРИ САОБРАЋАЈКЕ ЗА САМО ЈЕДНУ НОЋ: Мушкарац тешко повређен, хитно превезен на ВМА
У БЕОГРАДУ су се у току ноћи догодиле четири саобраћајне несреће у којима је тешко повређена једна особа, речено је данас Танјугу у Хитној помоћи.
Фото: М. Анђела/Профимедиа
Мушкарац стар 46 година задобио је тешке повреде у несрећи која се догодила у 20.44 на Зрењанинском путу код првог семафора после Панчевачког моста и превезен је у Војномедицинску академију.
У току ноћи су се догодиле још три саобраћајне несреће са лакшим повредама. Екипе хитне помоћи су интервенисале 106 пута, а од тога на јавном месту 25 пута, углавном због лица у алкохолисаном стању.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" НА МЕСТУ ЗЛОЧИНА: Пронађено беживотно тело жене у Новом Саду
Препоручујемо
НЕСРЕЋА У БЕОГРАДУ, СТОЈЕ ТРАМВАЈИ: Четворо повређених превезено у Ургентни центар
03. 04. 2024. у 07:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)