АУТО СМРСКАН: Слетео возилом у реку(ФОТО)
КАКО преноси "Санџак данас", до несреће је дошло око 18 часова у Улици Кеј скопских жртава.
Фото: Н. Скендерија
Према првим информацијама, узрок несреће је неприлагођена брзина која је довела до губитка контроле над возилом.
Аутомобил је у потпуности уништен, али је срећом возач прошао само са лакшим повредама. Возило је извучено из реке, док су хитне службе брзо реаговале.
Очевици наводе да је сцена била драматична, али да је правовремена интервенција спасила возача од тежих последица. Полиција је обавила увиђај и даље истражује околности под којима је дошло до несреће.
(Блиц/Санџак данас)
БОНУС ВИДЕО - РУСИ УНИШТИЛИ ПРВИ АБРАМС: Амерички тенк у пламену
Препоручујемо
ЛАНЧАНИ СУДАР КОД САВА ЦЕНТРА: Учествовало пет возила, хитна помоћ одмах изашла на терен
04. 03. 2024. у 19:51
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)