ВАТРА ПРОГУТАЛА АУТО: Пожар на Вождовцу, возило се запалило током вожње и - изгорело у потпуности (ВИДЕО)

Стравична паљевина аутомобила догодила се на Вождовцу код окретнице аутобуса 26 у Клинској улици.

ВАТРА ПРОГУТАЛА АУТО: Пожар на Вождовцу, возило се запалило током вожње и - изгорело у потпуности (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин Инстаграм/192_рс

Пламен је аутомобил кроз пар секунди захватио у потпуности и силовито га гута.

- Према првим информацијама повређених нема, а аутомобил није под сумњивим околностима изгорео већ се запалио у покрету - кажу из МУП-а.

 Густ црни дим био је видљив из многих делова Вождовца.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Ватрогасци су убрзо стигли на лице места како би угасили пожар.

Ватрена стихија је међутим била толико јака, да је  возило изгорело у потпуности.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову