ТЕЖАК СУДАР У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Аутомобил одлетео на тротоар и покосио жену (ФОТО/ВИДЕО)
ЈЕДНА особа је повређена у тешкој саобраћајној незгоди у којој су учествовала најмање два возила, а која се догодила овог поподнева у Булевару краља Александра.
Фото: Принтсцреен/Инстаграм/Сербиа_ливе
Према наводима Сербиа_ливе, повређен је пешак. Једно од возила одлетело је на тротоар и том приликом ударило жену, која је од силине ударца одбачена на зид. Други ауто остао је на шинама.
Полиција и Хитна помоћ су на лицу места.
Саобраћај на овој деоници је успорен, ствара се гужва, а трамваји стоје.
У овом тренутку нема информација о томе како је дошло до незгоде.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТЕЖАК СУДАР У БАЊАЛУЦИ: У саобраћајној несрећи у Бањалуци страдало једно лице
10. 02. 2024. у 13:38
СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Мајка осморо деце погинула уочи прославе 40. рођендана (ФОТО/ВИДЕО)
10. 02. 2024. у 11:35
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА: Две особе погинуле у тунелу Пећине у Ријеци
09. 02. 2024. у 23:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)