ТЕЖАК ЛАНЧАНИ СУДАР КОД КАЋА: Учествовало пет возила, четири особе повређене (ВИДЕО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

02. 02. 2024. у 17:59

ЧЕТИРИ особе повређене су у ланчаном судару који се догодио око 14.15 сати на путу код Каћа. У удесу је учествовало пет возила.

ТЕЖАК ЛАНЧАНИ СУДАР КОД КАЋА: Учествовало пет возила, четири особе повређене (ВИДЕО)

Фото: М. Анђела/Профимедиа

Како се види на снимцима објављеним на друштвеним мрежама, аутомобили који су учествовали у ланчаном судару су у потпуности уништени, један аутомобил је смрскан до непрепознатљивости.

- Повређене су четири особе, женска особа (40) и три мушке особе (68) , (53) и (29). Сви су у свесном стању колима хитне помоћи превезени у Ургентни центар на одељење хирургије - рекао је портпарол новосадске Хитне помоћи, доктор Зоран Круља, преноси "нсузиво.рс".

Саобраћај на овој деоници био је обустављен.

Детаљи саобраћајне несреће за сада нису познати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ЖИВЕ У ПРОШЛОСТИ: Ова ТРИ хороскопска знака не могу без бивших