ПОГИНУО МЛАДИ ФУДБАЛЕР (19) Нови детаљи трагедије - Изгубио контролу над колима и ударио у банкину (ФОТО)

Новости онлајн

29. 01. 2024. у 16:05

ФУДБАЛЕР ФК "Пролетер" из Новог Сада Радован Бошњачки (19) погинуо је око 1 сат после поноћи у ноћи између суботе и недеље када је изгубио контролу над возилом, ударио о банкину и излетео са пута.

ПОГИНУО МЛАДИ ФУДБАЛЕР (19) Нови детаљи трагедије - Изгубио контролу над колима и ударио у банкину (ФОТО)

Д.Н.

Он се својим "Фиатом" кретао из Шајкаша ка Мошорину а са њим је у аутомобилу у тренутку удеса била једна девојка, пише "Блиц". 

Без обзира на то што удес није деловао да је могао изазвати фаталан исход, несрећним сплетом околности Радован је остао на месту мртав док је његова сапутница на срећу прошла скоро неозлеђено.

Она је одмах након несреће обавестила полицију која се заједно са Хитном помоћи нашла брзо на месту удеса међутим лекари су могли само да констатују смрт несрећног младића.

Последњи поздрав саиграчу и перспективно фудбалеру

Управа ФК "Пролетер" са Слане Баре и Радованови саиграчи опраштају се од њега путем друштвених мрежа а изјаве саучешћа породици и клубу шаљу и пријатељи и спортски ривали из многих других клубова - ФК "Јадран", ФК "Борац", ОФК "Футог", ОФК "Сириг", ФК "Сланобарац"...

- Диван момак, велики борац и изузетно перспективан играч. Изгубили смо саиграча а првенствено доброг пријатеља на којег смо увек могли да се ослонимо. Био је увек ту да подигне атмосферу, да нас бодри и охрабри ако нам понестане снаге. Био је наш мотор и наш понос. Туга је велика а губитак ненадокнадив - прича један Радованов саиграч.

Прелиминарни резултати истраге показали да је реч о несрећном случају

Како незванично сазнаје "Блиц", прелиминарни резултати истраге о могућем узроку удеса у коме је погинуо младић показали су да је реч о несрећном случају без елемената кривичног дела.

Незванично сазнајемо да Радован није возио брзо нити под дејством алкохола или психоактивних супстанци, тако да је до велике трагедије дошло несрећним сплетом околности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)