МЛАДИЋ ОСТАО НА МЕСТУ МРТАВ: Тешка саобраћајна несрећа код Новог Сада
ЈУТРОС око 1 час дошло је до тешке саобраћајне несреће између Шајкаша и Мошорина код Новог Сада.
Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација
Како сазнаје Информер, младић Р.Б. из Шајкаша кретао се својим аутомобилом марке "фиат" ка Мошорину када је у једном моменту изгубио контролу над возилом и ударио у препреку поред пута.
Младић је погинуо на на месту, а како сазнајемо, био је сам у аутомобилу.
Из ПУ Нови Сад потврђено је да је дошло до ове несреће, али за сада не могу да нам кажу више детаља.
Полиција је обавила увиђај на лицу места, а више детаља биће познато након истраге.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ИЗАШАО СА ПЕРОНА, ПА ГА ПОКУПИО АУТОБУС: Несрећа у Сомбору, реаговала и Хитна помоћ
27. 01. 2024. у 09:48
НЕЗАПАМЋЕНА ТРКА СМРТИ У ГЊИЛАНАМА: Полиција ухапсила три особе, има мртвих
26. 01. 2024. у 19:46
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)