У ЕКСПЛОЗИЈИ 13 ОСОБА ПОВРЕЂЕНО: Инцидент код Косовске Митровице, повреде задобила и деца

У експлозији плинске боце у једној кући у албанском селу Кћић у Косовској Митровици повређено је 13 особа, саопштено је из полиције тзв.Косова.

У ЕКСПЛОЗИЈИ 13 ОСОБА ПОВРЕЂЕНО: Инцидент код Косовске Митровице, повреде задобила и деца

Foto: Profimedia

Сви повређени, међу којима има и деце, су пребачени на лечење у болницу у јужном делу Косовске Митровице.

Експлозија се догодила око 16.30 часова, и према првим информацијама до ње је дошло због неиправне плинске боце.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО - ТУЖАН ПРИЗОР: Угинули делфин на плажи између Бара и Улциња

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ФИКСНЕ ПРОТЕЗЕ КОД ДЕЦЕ И ОДРАСЛИХ: Први корак ка здравом и лепом осмеху