СТРАВИЧНИ СНИМЦИ СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ КОД УЖИЦА: Камион се преврнуо насред пута, па се закуцао у аутомобиле (ВИДЕО)
НА ДЕЛУ пута од Ужица ка месту Крчигово, данас се догодила тешка саобраћајна незгода када се теретни камион преврнуо и једним делом ударио у аутомобиле који су се налазили крај пута.
Фото: Новости
Снимак незгоде објављен је на Инстаграм страници "Огласна табла" око 15 часова. За сада није познато да ли у несрећи има повређених.
На терену се налази служба хитне помоћи, а како се види, из товарног дела камиона по путу се просула велика количина кукуруза.
БОНУС ВИДЕО: АУТОБУС УДАРИО АУТО КОЈИ ЈЕ ПОКОСИО ПУТНИКЕ НА СТАНИЦИ - Тешка саобраћајна несрећа у Нишу
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)