АУТОМОБИЛ СЕ ПРЕВРНУО: Повређени младић превезен на ургентни, Хитна имала пуне руке посла

В.Н.
В.Н.

30. 12. 2023. у 08:19

МЛАДИЋ стар 20 година лакше је повређен када се аутомобил преврнуо у Улици кнеза Милоша синоћ око 23.47 часова, и превезен је у Ургентни центар, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

АУТОМОБИЛ СЕ ПРЕВРНУО: Повређени младић превезен на ургентни, Хитна имала пуне руке посла

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација

Ноћ у престоници протекла је релативно мирно, а екипе Хитне помоћи интервенисале су 113 пута, од чега је 21 интервенција била на јавном месту.

За помоћ су се углавном јављали хронични болесници, посебно они са високим притиском.

БОНУС ВИДЕО: "ПОЛИЦИЈА, РУКЕ НА ЛЕЂА": Погледајте велику акцију хапшења осумњичених за дојаве о бомбама

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

„Љубинко и Десанка“ на сцени Фондације Mozzart: Цекић, Вулановић и Бандовић у Шушљиковој режији о блискости која недостаје