ПРВИ СНИМЦИ СА МЕСТА ТЕШКЕ НЕСРЕЋЕ У НИШУ: Аутобус ударио ауто који је покосио путнике на станици - повређено пет особа (ВИДЕО)
ПЕТ особа повређено је јутрос у Нишу у удесу испред фабрике "Џонсон електрик" када је аутобус ударио у аутомобил, а ауто у путнике на станици.
Фото: Ј. Ћ.
Они су превезени у нишки Ургентни центар, а познато је и њихово тренутно здравствено стање.
Стање повређених
А. Н. (35), путник на станици, има повреде левог колена, Ј. П. (34), такође путник на станици, има повреда десног колена. С. Ј. (39), возач аутобуса, задобио је повреде грудног коша.
В. М. (55), путник на станици, има посекотину на глави због пада. С. Т. (22), возач аута, задобио је повреде главе у виду хематома.
БОНУС ВИДЕО: ХАОС У ЦЕНТРУ КРУШЕВЦА: Камион се закуцао у зграду РФЗО
Препоручујемо
ДИРЉИВО: Ненад се присетио шта му је Манда рекао на снимању серије "Село гори"
21. 12. 2023. у 08:33
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)