ЛАНЧАНИ УДЕС У БЕОГРАДУ: Драма код Машинског факултета
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се данас на раскрсМаници код Машинског факултета у Београду.
Фото: Принтсцреен/Инстаграм/Мој Београд
Како је објављено на Инстаграм страници мој_бео_град_ удес се догодио на углу Краљице Марије и Старине Новака, а како се сазнаје реч је о ланчаном судару у ком су учествовала три аутомобила, као и трамвај.
Тренутно нема информација о томе да ли има повређених.
(Блиц)
Препоручујемо
ЈЕЗИВЕ СЛИКЕ СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ: Аутомобил подлетео под камион у Смедереву (ФОТО)
24. 11. 2023. у 15:56
САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА НА СМЕДЕРЕВСКОМ ПУТУ: У судару три возила двоје повређених (ВИДЕО)
24. 11. 2023. у 09:14
БАЛОТЕЛИ СМРСКАО ЛУКСУЗНИ АУТОМОБИЛ: Италијански фудбалер доживеотежак удес (ВИДЕО)
24. 11. 2023. у 08:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)