СТАЊЕ ШЕСТОРО ПОВРЕЂЕНИХ У УДЕСУ КОД ПАРАЋИНА: Једна жена пребачена у Крагујевац, остали стабилно
ОД ШЕСТОРО повређених у саобраћајној несрећи на путу Параћин-Зајечар, збринутих у Општој болници у Параћину, два пацијента се налазе на Одељењу интензивне неге и у стабилном су стању, још две повређене особе су на Хирургији, једна жена на Ортопедији, док је друга транспортована за Крагујевац због компликација на срцу и централном нервном систему.
Фото З. Рашић
Како сазнајемо од др Бојана Ђукића, хирурга, тренутно нико од пет пацијената који су и даље у параћинској болници није животно угрожен. Један мушкарац је по пријему хитно оперисан и он је, такође, стабилно.
У овој стравичној саобраћајној несрећи која се догодила у уторак, 24. октобра, на магистралном путу код Доње Мутнице, дошло је до чеоног судара „мерцедеса“ и „опела“.
У „опелу“ је на лицу места погинула једна од путница, док их је четворо повређено, а тешке телесне повреде задобили су и возач и сувозач „мерцедеса“.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)