ПОГИНУЛА ЖЕНА, ШЕСТОРО ПОВРЕЂЕНО: Детаљи стравичне саобраћајне несреће код Параћина, „мерцедес“ претицао и изазвао судар
У ДАНАШЊОЈ саобраћајној несрећи на магистралном путу Параћин-Зајечар, код Доње Мутнице, смртно је страдала жена – путница у „опелу“, док су возач и још троје путника у том возилу задобили тешке телесне повреде.
Фото: В. Антић
У другом аутомобилу, „мерцедесу“, тешке телесне повреде опасне по живот задобили су возач и сувозач.
Како каже саговорник „Новости“, у питању је био чеони судар до ког је дошло након што је возач „мерцедеса“ покушао неуспешно да претекне друго возило, после чега се директно сударио са „опелом“.
Сви повређени су збринути, а саобраћај се на магистралном путу Параћин-Зајечар сада одвија нормално.
Препоручујемо
БМВ ПОКОСИО ПЕШАКА, ОН ПРЕМИНУО У БОЛНИЦИ: Тешка саобраћајна несрећа код Ћуприје
23. 10. 2023. у 21:50
ЖЕНА ОБОРЕНА НА ПЕШАЧКОМ ПРЕЛАЗУ НА КАРАБУРМИ: Хитно превезена у Ургентни центар
23. 10. 2023. у 20:43
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)