ПОГИНУО БИЦИКЛИСТА КОД БАЈМОКА: Хитна могла само да констатује смрт
НАДОМАК Бајмока догодила се стравична несрећа у којој је живот изгубио бициклиста.
Фото: И. Маринковић
Како Информер незванично сазнаје, непознати мушкарац који је возио бицикл погинуо је код Бајмока.
Екипа Хитне помоћи је одмах дошла на лице места, али могла је само да констатује смрт.
Тренутно нису познати детаљи и околности под којима се догодила стравична несрећа.
Припадници Министарства унутрашњих послова су изашли на терен, а након извршења увиђаја биће познато више детаља.
БОНУС ВИДЕО: ВИДЕО СА МЕСТА УЖАСА У НИШКОЈ БАЊИ: Дечак пронађен мртав - полиција на терену
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈКА НА ИБАРСКОЈ МАГИСТРАЛИ: Пијани возач крив за несрећу? (ВИДЕО)
05. 10. 2023. у 21:02
АУТОМОБИЛИ ЗАВРШИЛИ НА КРОВУ: Тежак судар на ауто-путу Београд - Ниш
05. 10. 2023. у 18:10
СУДАР КОМБИЈА И АУТОМОБИЛА: Огромне гужве на путу од Барича ка Обреновцу
05. 10. 2023. у 15:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)