УЛЕТЕО У КОНТРАСМЕР, ПА СЕ ЗАБИО У ДРУГИ АУТОМОБИЛ: Саобраћајна несрећа у Крушевцу, има повређених (ФОТО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

28. 09. 2023. у 14:46

ЈЕДНА особа је тешко повређена у стравичном судару који се нешто пре 13 сати догодио у центру Крушевца када је "фолксваген пасат", аустријских регистрација, уместо кроз кружни ток у пуној брзини улетео у супротан смер и директно се закуцао у возило које је у том тренутку наишло.

УЛЕТЕО У КОНТРАСМЕР, ПА СЕ ЗАБИО У ДРУГИ АУТОМОБИЛ: Саобраћајна несрећа у Крушевцу, има повређених (ФОТО)

Фото: Shutterstock

Како сазнаје Информер, до удеса је дошло на углу улица Душанове и Кнеза Милоша у Крушевцу.

- "Фолксваген пасат", аустријских регистрација, који се кретао из правца Бруског пута у пуној брзини је уместо да уђе у кружни ток продужио право и улетео у траку пута из супротног смера где се закуцао у друго возило које је наишло. Колико је силовит био ударац најбоље показује чињеница да се "пасат" одбио и ударио у бандеру - каже саговорник из полиције.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Према незваничним информацијама, жена која је управљала аутомобилом на које је нелетело возило из Аустрије је тешко повређена и колима Хитне пмоћи је транспортована у крушевачку болницу. 

БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Разбијена криминална група у Краљеву и Лозници, крали кола по целој Европи

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)