ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА ВИШЕ ОД 100 ПУТА: Ноћ у Београду - У шест саобраћајних незгода, двоје тешко повређених

НОЋ у Београду је прошла релативно мирно, а у шест саобраћајних незгода тешко су повређена два пешака, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА ВИШЕ ОД 100 ПУТА: Ноћ у Београду - У шест саобраћајних незгода, двоје тешко повређених

Фото: М.Стевановић

Како су рекли у Хитној помоћи, две особе тешко повређене као пешаци пребачени су на одељење реанимације Ургентног центра.

Лекари Хитне помоћи интервенисали су 103 пута, од тога 27 пута на јавном месту. Као и сваког викенда, било је доста алкхолисаних на јавном месту, а за помоћ су се углавном јављали хронични болесници, највише хипертензичари и астматичари.

БОНУС ВИДЕО:

"Новости" у Хајдукову код Суботице после окршаја миграната

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЛУДИЛО МУНДИЈАЛА: ФИФА продаје траву!