ПОСЛЕ ТЕШКЕ НЕСРЕЋЕ НА АУТО-ПУТУ: Нормализовн саобраћај пре наплатне станице Прељина

Танјуг

04. 09. 2023. у 20:27

НА ауто пут Е-763, на око два километра пре наплатне станице Прељина, у смеру ка Чачку, вечерас је нормализован саобраћај после саобраћајне несреће, саопштило је ЈП "Путеви Србије".

ПОСЛЕ ТЕШКЕ НЕСРЕЋЕ НА АУТО-ПУТУ: Нормализовн саобраћај пре наплатне станице Прељина

Фото: Н. Скендерија/МУП

Једна особа је погинула у тој саобраћајној несрећи на ауто-путу Милош Велики у близини места Соколић.

До удеса је дошло око 17.30 када је путнички аутомобил слетео с коловоза, речено је Танјугу у ПУ Чачак.

У удесу је повређена још једна особа, која је у свесном стању превезена у чачанску болницу.

За саобраћај је биа затворена зауставна саобраћајна трака.

БОНУС ВИДЕО - У СТРОЈУ НАЈБОЉИХ: "Новости" на обуци нових припадника 72. бригаде за специјалне операције

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!

"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена