ТЕЖАК УДЕС КОД МОСТАРСКЕ ПЕТЉЕ: Два аутомобила се сударила, један завршио на крову (ФОТО)
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се данас око 17.30 сати у Улици "Кнеза Милоша" код искључења за Мостар, када су се сударила два аутомобила, а трећи се преврнуо на кров.
Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација
Како се види на сликама објављеним на инстаграм профилу "мој_бео_град", возило марке "фиат" из за сада непознатог разлога завршило је на крову, а поред њега су се сударила два возила.
Према првим информацијама у удесу нема повређених.
Детаљи несреће за сада нису познати.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ - Разбијена криминална група у Краљеву и Лозници, крали кола по целој Европи
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ИЗГУБИО САМ ПАМЋЕЊЕ" Љуба Аличић о борби за здравље - убризгавали му инјекције
21. 08. 2023. у 08:00
ПРАВО ИМЕ МУ НИЈЕ ДРАГАН: Ево шта је писало у личној карти легендарног глумца
20. 08. 2023. у 18:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)