ПИЛОТ ПОСЛАО ДРАМАТИЧНУ ПОРУКУ ПРЕ НЕСРЕЋЕ: Нови детаљи пада малог авиона у Батајници
АВИОНОМ који је пао данас око подне у Батајници пилотирао је власник те летелице.
Фото: Новости
Како медији сазнају, авион је полетео са оближњег аеродрома "13. мај", а убрзо након тога је пао у њиву.
- Полетео је и након 4-5 минута је имао неки отказ. Није могао да управља летелицом и срушио се у оближње кукурузе и запалио - наводи извор "Блица".
Овај мушкарац је полетео јер је желео нешто да испроба на авиону.
- У једном тренутку је јавио да му не раде команде - прича извор.
Возило се запалило, а стање човека није познато још увек.
Дим куља из кукуруза
Подсетимо, полицији је око подне пријављен пад малог авиона у близини батајничке петље, незванично сазнаје "Блиц".
Наводно се види дим у кукурузишту, а полицијски службеници упутили су се пешке ка том месту и још се нису пробили до места пада.
Тек ће доласком на лице места бити утврђено шта се догодило будући да је терен неприступачан у околини Батајнице.
БОНУС ВИДЕО: ЛЕТЕЋЕ ГРДОСИЈЕ ПАРАЈУ НЕБО - "Новости" на највећем светском салону аеоронаутике
Ускоро опширније
Препоручујемо
ПАО МАЛИ АВИОН У БАТАЈНИЦИ: Летелица се срушила у њиву недалеко од аеродрома "13. мај"
10. 08. 2023. у 12:27
БОЛЕСТ ГА ЈЕ ПРОМЕНИЛА: Самарџић искрено о аутоимуном обољењу које углавном напада жене
10. 08. 2023. у 07:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)