ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ У НОВОМ САДУ: Настрадало дете пронађено на Сланој бари
ДЕТЕ старо 12 година погинуло је вечерас испред зграде у незапамћеној олуји која је погодила Нови Сад.
Фото: Новости
Још увек се не зна да ли га је ударила струја или гром, пронађено је поред инсталација.
Увиђај је у току.
Дете је пронађено у Улици Вука Мандушића, на Сланој бари, сазнаје 021.рс.
Хитна помоћ је покушала реанимацију. Смрт је констатована у 21.45.
Препоручујемо
НЕВРЕМЕ УНИШТИЛО СИМБОЛ НОВОГ САДА: Чувеног копривића више нема (ФОТО)
21. 07. 2023. у 21:51
ВЕТАР ОДНЕО КРОВ, ДЕО ГРАДА БЕЗ СТРУЈЕ: Стравично невреме погодило Нови Сад (ВИДЕО)
21. 07. 2023. у 20:20
КАО ДА ЈЕ ОД ПАПИРА: Ветар однео кров са куће, стравични призори из Новог Сада (ВИДЕО)
21. 07. 2023. у 21:58
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)