"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Брат убо сестру ножем јер су се посвађали због интернета?

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

15. 07. 2023. у 10:33

У СЕЛУ Доња Трница, код Трговишта дванаестогодишњи дечак у породичној кући након свађе око коришћења интернета, кухињским ножем је убо своју рођену сестру у слабинском пределу са леве стране.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Брат убо сестру ножем јер су се посвађали због интернета?

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација

Оштећеној је указана лекарска помоћ у врањском Здравственом центру, а потом је упућена у УКЦ Ниш.

Девојка није животно угрожена и према првим подацима ради се о лакој телесној повреди.

У Вишем јавном тужилаштву је потврђен инцидент, али нису износили детаље с обзиром да је реч о малолетнику.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута