ДВЕ ОСОБЕ ТЕШКО, А ЧЕТИРИ ЛАКШЕ ПОВРЕЂЕНЕ: У Јужнобачком округу за дан догодило се девет саобраћајних несрећа

У РОТЕКЛА 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се девет саобраћајних несрећа у којима су две особе тешко, а четири су лакше повређене.

ДВЕ ОСОБЕ ТЕШКО, А ЧЕТИРИ ЛАКШЕ ПОВРЕЂЕНЕ: У Јужнобачком округу за дан догодило се девет саобраћајних несрећа

Фото: Р. Шегрт

У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодило се осам саобраћајних несрећа  у којима су две особе  задобиле тешке, а четири лаке телесне повреде.

Полицијска управа у Новом Саду је, 13. јула, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 418 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

На овом подручју, из саобраћаја је искључено 16 возача и два возила, а задржан је један возач, због настављања или понављања прекршаја.

Он ће, уз прекршајну пријаву, бити приведен надлежном прекршајном судији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

КАКО ДА УШТЕЂЕВИНА ПОСТАНЕ ВАШ МЕСЕЧНИ ИЗВОР ПРИХОДА? АЛТА банка представља штедњу уз камату до 4,05 одсто НКС