ТУЖИЛАШТВО У ВРАЊУ: Страдао водник, још тројица припадника војске повређена

У ОСНОВНОМ јавном тужилаштву у Врању данас је "Новостима" потврђено да је у саобраћајној несрећи надомак Врања преминуо Бранислав Ковачевић, старији водник прве класе из Деспотовца са службом у Бачкој Тополи.

ТУЖИЛАШТВО У ВРАЊУ: Страдао водник, још тројица припадника војске повређена

Фото:Приватна архива

Он је  управљао возилом марке „ТАМ“ када је изгубио контролу над возилом, слетео са пута са десне стране у правцу кретања, након чега се возило преврнуло и пало на кров у реку.

Од задобијених повреда на лицу места преминуо је Ковачевачевић, док су остали путници из возила и то: М. А. из Бачке Тополе, рођен 1998.године, П. С. из Бачке Тополе, рођен 1976.године, К. З. из Бачке Тополе, рођен 2000. године, задобили телесне повреде и налазе се у Здравственом центру Врање ради указивања лекарске помоћи.

Наложено је да се изврши обдукција тела,машинско вештачење возила, извршен је увиђај лица места од стране дежурног јавног тужиоца, војне полиције и саобраћајне полиције, као и да се прикупи комплетна документација о техничкој исправности возила, да се од оштећених узме крв ради анализе и обави разговор са оштећенима на околности конкретног догађаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

ТАЈНА ПЕСМЕ ТУЖНО ЛЕТО ТОМЕ ЗДРАВКОВИЋА: Ево коме је посветио ове ванвременске стихове