ОГРОМНА ГРАНА ПАЛА НА ДВЕ ДЕВОЈЧИЦЕ У ПОЖАРЕВЦУ: Хитна експресно стигла, једну су једва извукли

В.Н.

26. 05. 2023. у 13:55

У ЦЕНТРУ Пожаревца догодила се незгода, када се грана у парку обрушила на две девојчице.

ОГРОМНА ГРАНА ПАЛА НА ДВЕ ДЕВОЈЧИЦЕ У ПОЖАРЕВЦУ: Хитна експресно стигла, једну су једва извукли

Фото: Shutterstock

Људи су у пуном парку зачули јак прасак, а онда су схватили да се огромна грана обрушила на клупу и повредила девојчице.

 - Једна се одмах извукла, а другу су морали да ослобађају испод крошње. Хитна помоћ је стигла баш брзо, за непуна четири минута и одвезли су је. Није много повређена јер, срећом, није је ударила најтежа грана, иначе тешко да би извукла живу главу. Страшно где све може човек да страда - испричала нам је Пожаревљанка која је посведочила овој несрећи.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО:

ДРАМАТИЧАН СНИМАК СПАСАВАЊА ЖЕНЕ НА ДИВЧИБАРАМА: Извлачили је 7 сати након што је пала у кањон

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ПУТИНОВ РОЂАК ТЕШКО ПОВРЕЂЕН: Бизарна несрећа на залеђеној реци, члан моћне мафијашке породице страдао (ВИДЕО)