"АУДИ" ЈЕ БАЦИО НЕКОЛИКО МЕТАРА: Саобраћајна несрећа у центру Чачка, тешко повређена жена (ФОТО/ВИДЕО)

У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила вечерас око 18 часова у самом центру Чачка, у Улици девет Југовића, тешко је повређена 54-орогодишња жена.

АУДИ ЈЕ БАЦИО НЕКОЛИКО МЕТАРА: Саобраћајна несрећа у центру Чачка, тешко повређена жена (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: В. Илић

На њу је, док је прелазила улицу ван пешачког прелаза, налетео "ауди" чачанских регистрација, који ју је бацио неколико метара.

- На ургентно пријемно одељење примљена, је женска особа старости 54 године, повређена у саобраћајном удесу. Пацијенткиња примљена у тешко општем стању, са, повредама главе, грудном коша и екстремитета. У току је дијагностика и опсервација - речено нам је у Општој болници у Чачку.

Тренутно се ради даља дијагностика несрећне жене.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ТАЈНА ПЕСМЕ ТУЖНО ЛЕТО ТОМЕ ЗДРАВКОВИЋА: Ево коме је посветио ове ванвременске стихове