ИЗ ДУНАВА ИСПЛИВАО САМО МАНЕ: Познат идентитет несталих са Аде Хује, трага се за тројицом мушкараца
ЈЕДИНИЦА за безбедност на рекама од синоћ трага за Милошем Марковићем (37), Ненадом Тривковићем (38) и Миланом Николићем који су синоћ око 21 сат испали из чамца код Панчевачког моста.
Фото Танјуг
Према информацијама, из Дунава је успео само да исплива Мане Кнежевић (37) . Он је прегледан у Ургентом центру.
Како се сазнаје, чамцем је управљао Милош Марковић.
Мане Кнежевић је, наводно, дао изјаву полицији али није могао да каже шта је био разлог превртања пловила.
Он је рекао да је "успео да исплива у близини кафане код Рената".
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: Посланици француске скупштине химном спречавају премијерку да говори
Препоручујемо
ТУМАРАО ЈЕ КРОЗ ШИБЉЕ ИЗГРЕБАН И БЛАТЊАВ: Овако је младић преживео драму на Дунаву
19. 03. 2023. у 08:21
ДЕТАЉИ ДРАМЕ НА АДА ХУЈИ: Полиција интензивно трага за несталим младићима
19. 03. 2023. у 07:43
"НИЈЕ МОГЛА ТО ДА МИ ОПРОСТИ": Зашто је захладнео однос између Јоване и Жељкове мајке?
18. 03. 2023. у 08:30
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)