ТЕШКА НЕСРЕЋА НА ПУТУ РУМА - ЖАРКОВАЦ: Сударили се мотоцикл и аутомобил, погинуо младић
У НЕСРЕЋИ која се данас догодила на путу Рума - Жарковац, погинула је једна особа.
Фото: Shutterstock
Према информацијама којима располажемо, на лицу места погинуо је возач мотоцикла који се сударио са аутомобилом.
По речима очевидаца, вест се већ пронела селом и људи су у шоку. За сада нема тачних информација како је дошло до несреће. Увиђај на лицу места је у току.
На истом овом месту пре неколико година такође на мотору, живот је изгубио још један младић.
(Телеграф.рс)
БОНУС ВИДЕО: ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО СЕ "ДЕМОКРАТСКА ЕВРОПА" ОДНОСИ ПРЕМА ЉУДИМ - Узнемирујући снимак шири се мрежама
Препоручујемо
"БРАНИЋЕМО ВЕРУ, МАКАР МЕ СТРЕЉАЛИ": Игуман Кијевске лавре стао у одбрану светиње
13. 03. 2023. у 17:20
СНИМАК ДРАМЕ: Ајкула се "ушуњала" међу рибаре - видео пун језе, застрашујућа паника
13. 03. 2023. у 16:31
ГДЕ СЕ ПРОДА НАЈВИШЕ КУЋА: Један град је за петама Београду, цене од 1.000€
13. 03. 2023. у 13:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)