ЦРНИ ПОНЕДЕЉАК У СРБИЈИ: Тешка саобраћајна несрећа на Обреновачком друму (ФОТО)
МУШКАРАЦ стар око 65 година погинуо је око 19:00 часова у саобраћајној несрећи која се догодила на Обреновачком друму.
Принтксрин Инстаграм/192_rs
Он је управљајући аутомобилом "пежо 206" прешао у траку за возила из супротног смера и ударио у аутобус "Гага турс", који је саобраћао на релацији Београд-Златибор.
Несрећни возач погинуо је на лицу места.
Једна путница из аутобус је повређена и она је превезена у болницу.
(Блиц)
Препоручујемо
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)