ЖЕНИ НИЈЕ БИЛО СПАСА: Детаљи трагедије у Лучанима - сагла се због точка на дечјим колицима, па ју је ударио камион (ФОТО)

Владимир Илић

24. 02. 2023. у 17:31

У СТРАВИЧНОЈ саобраћајној несрећи која де десила у петак око 14 часова у центру Лучана, у близини аутобуске станице, погинула је тридесетдвогодишња Л. Р.

ЖЕНИ НИЈЕ БИЛО СПАСА: Детаљи трагедије у Лучанима - сагла се због точка на дечјим колицима, па ју је ударио камион (ФОТО)

Фото: Новости

Трагедија се дпгодила наочиглед бројних пролазника, који су одмах позвали Хитну помоћ, али жени, нажалост, није било спаса.

Наиме, несерћну жену је, крећући се у рикверц, прегазио камион "камаз", и то, по свему судећи на коловозу, пошто је возач није приметио на ретровизору.

Млада жена је била у друштву мајке, а у колицима је возила шестомесечну бебу. Наједном она се сагла, највероватније у третку када је са дечјих колица отпао точак. Тада су колица клецнула, а она је, да не би завршило њено дете под точковима камиона, гурнула колица, а њу је камион прегазио. Несрећу је гледало на десетине људи из оближњих локала,  викали смо, дозивали возача који се споро кретао, али је он једноставно није видео, претпостављамо да му је била у мртвом углу. Ево увиђај се завршава, а ми сви смо и даље у шоку. Посматрали смо како гине, а ништа нисмо могли да предузмемо, све се догодило у тренутку - испричао нам је Лучанац, очевидац догађаја.

Незванично, мајка настрадале Л.Р. као и њена беба нису повређене у овом удесу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?