УЖАС КОД НИША: Аутомобилом покосио тинејџерку (17) и тешко је повредио
НИШКА полиција по налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, поднела је кривичну пријаву против педесетједногодишњег мушкарца из околине Житорађе, због сумње да је аутомобилом налетео на тинејџерку стару 17 година и тешко је повредио.
Фото: Д.Алихоџић
- Педесетједногодишњи мушкарац се сумњичи да је, синоћ, у селу Мекиш, возећи аутомобил "рено меган" ударио једну седамнаестогодишњакињу. Она је превезена у Универзитетско-клинички центар у Нишу где су јој констатоване тешке телесне повреде - саопштила је нишка полиција, преноси "Блиц".
Возач се сумњичи да је починио тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.
БОНУС ВИДЕО:
СТРАДАЛА МАЈКА, СИН ТЕШКО ПОВРЕЂЕН: Трагедија у Мокрину, човеку у опекотинама 50 одсто коже
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)