АУТОМОБИЛ СЛЕТЕО СА ПУТА, ЗАПАЛИО СЕ И ПОТПУНО ИЗГОРЕО: Настрадао возач код Мерошина

И. Р. (52) настрадао је у саобраћајној несрећи која се догодила у месту Дебело Брдо код Мерошина када се возило "хјундаи" запалило након што је слетело са пута.

АУТОМОБИЛ СЛЕТЕО СА ПУТА, ЗАПАЛИО СЕ И ПОТПУНО ИЗГОРЕО: Настрадао возач код Мерошина

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација

Несрећни мушкарац настрадао је на лицу места.

- Сумња се да се возач кретао из смера Прокупља ка Нишу и да је из за сада непознатог разлога слетео са пута у канал и преврнуо се на бок. Претпоставља се да се возило запалило, па да је из тог разлога и слетео са пута. Возач је остао заробљен у колима. Његово тело пронађено је пошто је пожар на возилу угашен - објаснио је извор за медије.

Он је додао да је аутомобил у потпуности изгорео.

- На месту несреће били су ватрогасци-спасиоци, али и полиција која је обавила увиђај, којим ће бити утврђено шта се тачно догодило- рекао је он.

(Информер)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову