СТРАВИЧАН СУДАР КАМИОНА И ДВА АУТОМОБИЛА: Саобраћајна несрећа од Краљева, има повређених! (ФОТО)
У СУДАРУ два путничка аутомобила и камиона који се, под још неразјашњеним околностима, догодио око 16.30 у селу Цветке на Ибарској магистрали, на деоници пута Краљево-Прељина, повређена је једна особа и причињена је значајна материјачна штета.
Г.Шљивић
Како се претпоставља, саобраћајна несрећа се догодила када је „БМВ“, новопазараске регистрације, крећући се према Прељини сустигао и затим из непознатог разлога ударио у „фијат“ краљевачке регистрације који се кретао у истом смеру.
Након снажног ударца, „БМВ“ се одбио и потом „закуцао“ у камион београдске регистрације који је левом коловозном траком долазио из супротног правца.
Овом приликом повређен је возач „БМВ“ који је у свесном стању санитетским возилом превежен у Општу болницу „Студеница“ где је збринут и, како сазнајемо, није животно угрожен.
Због удеса и увиђаја саобраћај је на овој, веома прометној магистралној деоноци био потпуно обуставаљен, па су се из оба правца формирале дугачке колоне возила.
Препоручујемо
ДЕВОЈЧИЦУ УДАРИО АУТО, ПА КОМБИ ПРЕШАО ПРЕКО ЊЕ: Детаљи језиве несреће код Новог Пазара
12. 12. 2022. у 14:36
ЗЕЛЕНСКИ СЕ ОГЛАСИО О ПРЕГОВОРИМА: Нећемо признати Донбас као руски!
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски изјавио је да руска преговарачка позиција "још није промењена" и да "они желе наш Донбас, а ми не желимо да дамо наш Донбас".
16. 12. 2025. у 17:44
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (1)