МЕЂУ ЧЕТВОРО ПОВРЕЂЕНИХ И ДВОЈЕ ДЕЦЕ: Детаљи саобраћајне несреће на Ибарској магистрали
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила вечерас на Ибарској магистрали, повређене су четири особе.
Foto: Profimedia
Према незваничним информацијама незгода се догодила у 19.15, на делу пута између гробља Орловача и насеља Рушањ.
У судару су учествовала два путничка возила, а повређено је двоје одраслих и двоје деце. Како незванично сазнајемо они су задобили лакше телесне повреде, а сви су након незгоде били у свесном стању.
Саобраћај је био обустављен, али је сада нормализован.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ЗБОГ ДВЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ ОБУСТАВА САОБРАЋАЈА: Путеви Србије апелују на возаче
11. 11. 2022. у 19:16
ПРИВРЕМЕНА БЛОКАДА БЕОГРАДА: Жандармерија превози данас ухапшене "врачарце" (ФОТО)
11. 11. 2022. у 18:50
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)