САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ВОЈВОДЕ СТЕПЕ: Повређена жена превезена на Бањицу

Новости Онлајн

03. 11. 2022. у 17:15

САОБРАЋАЈНА незгода у којој је оборена старија жена (75), догодила се данас у Улици Војводе Степе на Вождовцу.

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ВОЈВОДЕ СТЕПЕ: Повређена жена превезена на Бањицу

Д.Н.

Жена је са повредама превезена на одељење ортопедије у Болницу на Бањици.

Још није познато како је дошло до незгоде, као ни степен повреда жене.

Такође у истој улици догодила се још једна саобраћајна незгода у којој су учествовали путнички аутомобил и полицијско возило.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ У ШОКУ, НЕ МОГУ ДА ГА ПРЕПОЗНАЈУ! Легендарни играч, освајач титуле у Барију 1991, дошао на Малме - Црвена звезда, ево како изгледа!