ТЕШКА НОЋ У БЕОГРАДУ: Троје страдало, четворо повређено у саобраћајним несрећама
ЕКИПЕ Хитне помоћи обавиле су у ноћном дежурству 107 интервенција, од тога 16 на јавним местима.
Фото: С. Б.
У саобраћајној несрећи на Панчевачком путу синоћ око 20.50 три особе су страдале, а једна је тешко повређена, потврђено је у Хитној помоћи.
Страдала су два мушкарца старости од око 50 и 60 година и жена од око 50 година, а у Ургентни центар превезен је мушкарац такође 50-их година старости.
На место несреће послате су две екипе Хитне помоћи, али су само могле да констатују смрт троје људи, док је једна тешко повређена особа превезена у Ургентни центар.
Хитна помоћ током ноћи збринула је још три особе лакше повређене у три саобраћајне незгоде које су се догодиле на територији Београда.
БОНУС ВИДЕО:
ТЕЛА И СМРСКАНИ ДЕЛОВИ ВОЗИЛА НА КОЛОВОЗУ: Први снимци тешке несреће на Панчевачком путу
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)