ВОЗИЛО УДАРИЛО ЖЕНУ У ФУТОГУ: Хитно превезена на одељење реанимације Ургентног центра КЦВ
У САОБРАЋАЈНО несрећи вечерас у Футогу, тешко је повређена женска особа и превезена је у Ургентни центар.
Фото: Танјуг
Како је за " Новости" рекао др Зоран Круљ, портпарол Завода за хитну медицинску помоћ, позив су примили у 19.14 сати да је у Улици царице Милице 4, код Пољопривредне школе, оборена жена пешак, старости између 65 и 70 година.
Према речима др Круља, после иницијалног збрињавања на лицу места, она је са тешким повредама, хемидинамска нестабилна, без свести, превезена на одељење реанимације Ургентног центра КЦВ.
Полиција је обавила увиђај и утврђује узрок несреће.
БОНУС ВИДЕО:
УЖАС У НИШУ: Сумња се да је муж избо жену, па себе
Препоручујемо
У ПРОТЕКЛА 24 САТА: На подручју Јужнобачког округа 14 саобраћајних несрећа
30. 09. 2022. у 13:46
ТУГА У ЋИЋЕВЦУ: Подлегла повредама жена покошена на пешачком прелазу
30. 09. 2022. у 11:32
ТЕЖАК УДЕС НА ОСТРУЖНИЧКОМ МОСТУ: Повређени возач превезен у Ургентни центар
30. 09. 2022. у 09:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)