ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД УЖИЦА: Има погинулих, аутомобил се преврнуо на коловозу

У ТЕШКОЈ саобраћајној несрећи која се догодила рано јутрос на златиборској магистрали кд Ужица, три особе су погинуле, а лекари се боре за живот четврте.

ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД УЖИЦА: Има погинулих, аутомобил се преврнуо на коловозу

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација

Сво троје страдалих били су у возилу словеначких регистрационих ознака.

Особа која је у тешком стању пребачена у ужичку болницу такође се налазила у овом аутомобилу, који се под још неразјашњеним околностима преврнуо на коловозу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...