ПОЗНАТО КО СУ НАСТРАДАЛИ ИЗ КОМБИЈА СА МУЗИЧКОМ ОПРЕМОМ: Очевици описали језиве детаље саобраћајке код Пожеге
АЛЕКСАНДАР П. и Владе М, радници фирме која се бави постављањем сценске опреме, погинули су у саобраћајној несрећи која се догодила у месту Расна код Пожеге, кад се њихов комби директно закуцао у камион који је долазио из супротног смера, а троје људи је тешко повређено.
Фото: Рада Шегрт
Како се незванично сазнаје, несрећа се догодила око 13 часова, а у несрећи су повређена још двојица радника, као и возач камиона.
Извор Курира објашњава да се у први мах мислило да су у питању чланови музичког бенда због опреме која се налазила у комбију.
- У питању су ипак радници једне милановачке фирме која се бави постављањем бина - објашњава наш извор.
Комби се према његовим речима директно сударио са камионом.
- Комби у ком су се налазили четворица мушкараца из Горњег Милановца покушао је да претекне друго возило које је било испред њега, преко пуне линије, није добо проценио и када је прешао је у супротну траку директно се закуцао у камион. Александар и Владе погинули су на лицу места - објашњава извор и додаје:
- Троје људи тешко је повређено и одмах су превезени у болницу где им је указана помоћ. Ватрогасци су морали да секу лим из смрсканог комбија како би дошли до повређених и погинули људи.
Како су испричали очевици призор је био изузетно језив након несреће.
- Све се догодило на неких 50 метара од нас. Чуо се језив ударац и шкрипа гума. Делови комбија и камиона летели су на све стране. Полиција и Хитна помоћ створили су се ту за два минута, али двојици мушкараца није било помоћи - објашњава очевидац.
Због трагедије отказан је концерт Тропико бенда који је био заказан за вечерас у Чајетини.
- Вечерашњи наступ у Чајетини одложен је због саобраћајне нсреће која се догодиле члановима продукције која је била задужена за реализацију догађаја. Искрено саучешће породицама - наводи се у објави на порталу Огласна табла Ужице.
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА НА ПУТУ ПОЖЕГА-УЖИЦЕ: Двоје мртвих и троје повређених (ФОТО)
30. 07. 2022. у 14:17
ГОДИНА КУЋНОГ ЗАТВОРА: Осуђен бивши директор Београдске пословне школе
13. 03. 2026. у 17:50
ИМА ПОВРЕЂЕНИХ У СТРАВИЧНОЈ НЕСРЕЋИ НА КРАГУЈЕВАЧКОМ ПУТУ: Лекари им се боре за живот
13. 03. 2026. у 16:44
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)