ВОЗИЛО ИЗЛЕТЕЛО С ПУТА И УДАРИЛО У БАНДЕРУ: Саобраћајна несрећа у Земун пољу - девојку из аута извлачили ватрогасци
ПУТНИЧКО возило марке "цитроен Ц5", којим је управљао младић (22), јутрос око 7 часова у Земун пољу излетело је са пута и ударило у бандеру и ограду.
Фото: Д. Балшић
Несрећа се догодила у Улици Слободана Бајића. У возилу је том приликом остала заглављена девојка, која је била свесна, али није била комуникативна.
Уз помоћ хидрауличног алата лице је извађено из возила у стабилном стању и предато екипи хитне помоћи.
Том прилико оштећена су три возила на паркингу "Института за кукуруз". Саобраћај је обустављен у оба смера.
Интервенисали су ватрогасци из Земуна и Батајнице.
Препоручујемо
МЕДВЕДЕВ ОШТАР: Томе се ближи крај, пукла је љубав - Пољаци су бесни, Европљани не желе Украјинце
03. 07. 2022. у 11:01 >> 20:50
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)