ЕПИЛОГ ТЕШКЕ НЕСРЕЋЕ КОД НИША: Девојка подлегла повредама
КАКО сазнају "Новости", девојка И. П. која је синоћ задобила тешке повреде у саобраћајној несрећи код Ниша, подлегла је повредама.
Фото: Ј. Ћосин
И. П. (28) је преминула јутрос око 4.30 часова.
Она је имала крварење у мозгу, прелом лобање, прелом једног дела кичме и повреду абдомена.
Мушкарац М. Ц. (1988) се после операције налази у интезивној нези, у механичкој вентилацији.
Њему су константовани вишеструки преломи потколенице, прелом кука, преломи подлактице и надлактице, као и повреда бутне кости.
Подсетимо, у саобраћајној несрећи која се синоћ догодила у Нишу око 18 часова тешко је повређено троје, момак и девојка који су били на мотору и дете које се са мајком возило у колима.
Девојка је притом задобила тешке повреде абдомена када је одлетела са мотоцикла приликом судара.
Ништа боље није прошао ни мушкарац М.Ц. (1988) који је такође задобио тешке повреде а том приликом обоје су били пребачени у Клинички центар у Нишу.
Препоручујемо
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (3)