УЖАС У РУМИ: Девојчицу ударила струја након што се попела на вагон - превезена у болницу са тешким повредама

Новости онлајн

20. 06. 2022. у 22:07

ЈЕДНА девојчица данас је задобила тешке повреде када се попела на вагон воза и том приликом је ударила струја.

УЖАС У РУМИ: Девојчицу ударила струја након што се попела на вагон - превезена у болницу са тешким повредама

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација

Како је саопштено из инфраструктура Железнице Србије, до несреће је дошло на седмом колосеку станице када се девојчица попела на вагон, а на место несреће у најкраћем року изашле су хитна помоћ и полиција.

Према до сада прикуљеним информацијама, две девојчице старости око 13 година прелазиле су пругу на недозвољеном месту, преко колосека на станици Рума.

Једна од њих је кренула да се пење на вагон.

У тешком стању је превезена у болницу у Сремској Митровици.

Поред хитне помоћи и полиције, на лице места одмах је изашла и железничка комисија за ислеђење ванредних догађаја.

Инфраструктура железнице Србије поново апелује, моли и упозорава да се нико не пење на железничке вагоне, јер на тај начин угрожава свој живот, као и да се не креће по прузи, истиче се у саопштењу.

Неопходно је да се у потпуности поштују упозорења на опасност од високог напона, која су јасно истакнута у свим железничким станицама.

То је једини начин да се овакве несреће и трагедије избегну.

(Информер)

БОНУС ВИДЕО: 

Цело насеље је љуто на њега: Комшија Срећко о нападачу из Крушевца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ ТРЕНЕРСКИ ПОСАО: Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!