ВАТРОГАСЦИ СПРЕЧИЛИ КАТАСТРОФУ У ЗРЕЊАНИНУ: Изборили се с пожаром надомак тржног центра
ВАТРОГАСЦИ су успели да локализују пожар који је данас избио у Зрењанину.
Фото JP NP CG
Горело је 13 ари траве на 500 метара од ТЦ "Биг".
Ватра је претила да се прошири и изазове катасфрофу, али су ватрогасци успели да се изборе са стихијом.
Данас је, подсетимо, избио пожар и у Мионици, у фабрици стиропора, која се налази одмах поред стамбених објеката. Само брзом интервенцијом ватрогасца ватрена стихија је обуздана и спречено је ширење ватре.
(Курир.рс)
Препоручујемо
ВЕЛИКИ ПОЖАР У ЗРЕЊАНИНУ: Гори кућа пензионера, чула се и детонација
19. 05. 2022. у 17:23
ПОЖАР НА ЕВИЈИ: Ватра избила у шуми на грчком острву, наређена евакуација села
19. 06. 2022. у 09:16
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)