БЕЛЕ РУЖЕ ЗА АЛЕКСАНДРА: Сахрањен Шапчанин који се удавио у Сави

В. М.

16. 06. 2022. у 19:25

АЛЕКСАНДАР П. (18), који се пре три дана утопио у Сави код Шапца, сахрањен је данас на Новом гробљу у овом граду.

БЕЛЕ РУЖЕ ЗА АЛЕКСАНДРА: Сахрањен Шапчанин који се удавио у Сави

Фото: Инстаграм

До вечне куће испратили су га породица, родбина и пријатељи, као и другови и другарице из школе, који су на крају погреба бацили беле руже у раку.

- С обзиром на новонасталу ситуацију, у којој је матурант наше школе трагично страдао, обавештавамо вас да се отказује прослава матурске вечери заказана за четвртак 16. јун. Молимо вас за разумевање, како бисмо и у овој ситуацији били солидарни и на достојанствен начин поднели губитак ученика наше школе - навела је Управа Техничке школе у Шапцу.

Подсетимо, јуче је један од његових другова изјавио да је Александар дошао на реку, па да се придружио пријатељима који су пливали, а онда је почео да се дави.

- Питали смо да ли зна да плива он је рекао да зна, ми смо ушли у воду и ја сам отишао баш далеко, а он и мој друг Бошко су остали мало даље од мене једно, 15-ак метара и он је почео да виче и да се дави - написао је Александров пријатељ.

Он је навео да је кренуо ка другу чим је видио да је ситуација озбиљна.

- Он се ухватио за мене и повукао нас обојицу на дно. ја сам једва испливао горе и мој друг Бошко је покушао да га дохвати, али није успео. После тога су људи звали Хитну помоћ и полицију, они су узели записник и после два сата су стигли рониоци - навео је уз напомену да му је много жао.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).

10. 01. 2026. у 15:08

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.

10. 01. 2026. у 06:30

СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.

10. 01. 2026. у 15:43

Коментари (0)

СКРАСИО СЕ СА ВОДИТЕЉКОМ: Редитељ је био муж Неде Арнерић, са Тањом Бошковић има двоје деце, волео је и мисицу и њену рођаку