ТЕШКА НЕСРЕЋА У ВРБАСУ: У судару "опела" и "аудија" повређено пет особа
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила око 20.40 часова на Иђошком путу у Врбасу повређено је пет особа.
Фото: Н. Карлић
До несреће је дошло када се "опел" којим је управљала двадесетдеветогодишња жена сударио са "аудијем" којим је управљао младић (20).
Возачи и троје путника из возила су превезени у болницу у Врбасу. Степен њихових повреда још увек није познат пошто је дијагностика у току.
Саобраћајна полиција је на месту несреће и врши увиђај.
БОНУС ВИДЕО: ХАОС У БЕОГРАДУ НАКОН САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ - Због судара стајало 30 аутобуса
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СЕДМОРО ПОВРЕЂЕНИХ У НЕСРЕЋИ НА ЧУКАРИЦИ: Удес у Трговачкој - Хитна помоћ на путу
11. 06. 2022. у 17:26
КАМИОНЏИЈА ИЗ СРБИЈЕ УБИЈЕН У БУГАРСКОЈ: Тело пронађено поред камиона
10. 07. 2026. у 21:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)